Kapusta, Karfiolom

Vďaka fungistatickým zložkám NovaFerm® Multi dramaticky znižuje straty plodín v dôsledku infekcií koreňov a hniloby. TerraVita® zlepšuje schopnosť pôdy dodávať živiny, pomáha koreňovému systému vstrebávať živiny, zvyšuje stabilitu a DRY TOLERANCE. V jednej sezóne stačí jedno ošetrenie na prípravu zárodku alebo preemergentnú kontrolu buriny na jeden záťah.

Jedna sezóna, jedna kúra stačí na prípravu záhonu sadeníc. Porastová nadmerná úprava oblasti môže byť tiež dobrá, je však efektívnejšie ju aplikovať na strnisko pred kultiváciou PREMIUM a pred zasiatím postupovať tak, ako je uvedené vyššie.

Aplikácia: 10–20 l / ha (v závislosti od fenofázy a stavu rastlín) aplikovaných do pôdy alebo zavlažovacej vody.

Používanie NovaFem® VIVA môže minimalizovať straty plodín spôsobené škodcami obývajúcimi pôdu. Vďaka svojim biologicky aktívnym zložkám účinne posilňuje korene proti škodlivým organizmom (napr .: drôtovce, vši konské). Jedna sezóna, jedna kúra stačí na prípravu záhonu sadeníc. Osobitnú pozornosť si naopak vyžadujú oblasti postihnuté škodcami, v takom prípade môže byť účinné aj sekundárne ošetrenie vegetácie.

Aplikácia: 10–20 l / ha (v závislosti od fenofázy a stavu rastlín) aplikovaných do pôdy alebo zavlažovacej vody.

Používanie NovaFerm® ORION môže výrazne znížiť škody. Vďaka svojim zložkám na úpravu rastlín účinne chráni škodlivé organizmy. Preventívna liečba je mimoriadne dôležitá (odporúča sa zachytenie hmyzu!) V prípade silného tlaku (každých 7-10 dní) môže byť odôvodnené niekoľko opakovaní. Prípravok „0 dní“ je možné bez problémov používať v období zberu.

Aplikácia: 5 – 7 l / ha (v závislosti od fenofázy a stavu rastlín), v množstve najmenej 600 l / ha, na povrch lístia.

Fungistatické zložky NovaFerm® DUAL významne znižujú alebo dokonca zabraňujú stratám spôsobeným plesňami a baktériami. Špeciálne asimiláty vybraných bakteriálnych kmeňov s organickými živinami a rastovými faktormi pomáhajú dosiahnuť vyššie výnosy a lepšiu kvalitu. Zvyšuje horúčavu, mráz, sucho a inú odolnosť rastlín proti stresu v prostredí, pomáha pri rehabilitácii. Prípravok „0 dní“ je možné bez problémov používať v období zberu.

Aplikácia: 10-20 l / ha (v závislosti od fenofázy a stavu rastlín), nastriekané na lístie s objemom najmenej 600 l / ha.