Melón

Vďaka svojim fungistatickým zložkám je NovaFerm® MULTI účinná pri znižovaní infekcií koreňov a hniloby. Okrem toho zlepšuje schopnosť pôdy dodávať živiny, pomáha pri absorpcii koreňových kanálikov, zvyšuje stabilitu, TOLERANCIU SUCHOSTI a ODOLNOSŤ PULTONU.

Jedna sezóna, jedna kúra stačí na prípravu záhonu sadeníc. Problémové oblasti alebo monokultúra si vyžadujú väčšiu pozornosť, pretože melóny a uhorky sú náchylné na choroby koreňov. V takom prípade môže byť sekundárne ošetrenie vegetácie prostredníctvom zavlažovacieho systému účinné aj pri hlavnom kvitnutí. Najefektívnejšie je aplikovať strnisko na strnisko pred kultiváciou PREMIUM a pred výsadbou postupovať tak, ako je popísané vyššie.

Aplikácia: 10–20 l / ha (v závislosti od fenofázy a stavu rastlín) aplikovaných do pôdy alebo zavlažovacej vody.

Používanie NovaFerm® VIVA môže minimalizovať poškodenie pôdnymi škodcami. Vďaka svojim biologicky aktívnym zložkám tiež účinne posilňuje korene proti škodlivým organizmom. Jedna sezóna, jedna kúra stačí na prípravu záhonu sadeníc. Oblasti postihnuté škodcami si naopak vyžadujú osobitnú pozornosť.

Aplikácia: 10–20 l / ha (v závislosti od fenofázy a stavu rastlín) aplikovaných do pôdy alebo zavlažovacej vody.

Použitie NovaFerm® ORION môže významne znížiť stratu plodiny v dôsledku škodcov. Vďaka svojim zložkám na úpravu rastlín účinne chráni listy a organizmy poškodzujúce plodiny. Preventívna liečba má prvoradý význam. Odporúčame časté kontroly zásob alebo odchyty! V prípade silného tlaku (každých 7-10 dní) môže byť opodstatnené niekoľko opakovaní. Prípravok „0 dní“ je možné bez problémov používať v období zberu.

Aplikácia: 5 – 7 l / ha (v závislosti od fenofázy a stavu rastlín) v množstve najmenej 600 l / ha nastriekané na povrch lístia.

Fungistatické zložky NovaFerm® DUAL významne znižujú alebo dokonca zabraňujú infekciám spôsobeným plesňami a baktériami. Špeciálne asimiláty vybraných bakteriálnych kmeňov s organickými živinami a rastovými faktormi pomáhajú stabilite a bezpečnejšiemu viazaniu plodín. Zvyšuje teplo, mráz, sucho a ďalšiu ODOLNOSŤ rastlín proti stresu z prostredia, pomáha pri rehabilitácii. Pri niektorých ošetreniach pomocou BroccaVita možno hnací povrch uviesť do stavu, ktorý nezanecháva žiadny útočný povrch pre patogény.

Aplikácia: 10 l / ha (v závislosti od fenofázy a stavu rastlín) nastriekané na lístie v množstve najmenej 600 l / ha.