Paradajka

Vďaka fungistatickým zložkám NovaFerm® MULTI dramaticky znižuje straty plodín v dôsledku infekcií koreňov a hniloby. TerraVita® zlepšuje absorpciu živín v pôde, napomáha absorpcii koreňových kanálikov, zvyšuje stabilitu, TOLERANCIU SUCHÉHO ODRAZU a REAKCIU.

Jedna sezóna, jedna kúra stačí na prípravu záhonu sadeníc. Na druhej strane problémové oblasti vyžadujú pozornosť, pretože cibuľa je pri kosení veľmi citlivá rastlina. Porastová nadmerná úprava oblasti môže byť tiež dobrá, je však efektívnejšie ju aplikovať na strnisko pred kultiváciou PREMIUM a pred zasiatím postupovať tak, ako je uvedené vyššie.

Aplikácia: 10–20 l / ha (v závislosti od fenofázy a stavu rastlín) aplikovaných do pôdy alebo zavlažovacej vody.

Používanie NovaFerm® VIVA môže minimalizovať straty plodín spôsobené škodcami obývajúcimi pôdu. Vďaka svojim biologicky aktívnym zložkám účinne posilňuje korene proti škodlivým organizmom. Jedna sezóna, jedna kúra stačí na prípravu záhonu sadeníc. Osobitnú pozornosť si naopak vyžadujú oblasti zasiahnuté škodcami, v takom prípade môže byť účinné aj sekundárne ošetrenie vegetácie pomocou zavlažovacieho systému.

Aplikácia: 10–20 l / ha (v závislosti od fenofázy a stavu rastlín) aplikovaná na pôdu alebo aplikovaná zavlažovacou vodou.

Používanie NovaFerm® ORION môže významne znížiť poškodenie pohonného systému a úrody. Vďaka svojim zložkám na úpravu rastlín účinne chráni listy a organizmy poškodzujúce plodiny. Preventívna liečba je obzvlášť dôležitá (odporúča sa zachytávanie lepidla a feromónov!). V prípade silného tlaku (každých 7 – 10 dní) môže byť potrebné niekoľko opakovaní. Prípravok „0 dní“ je možné bez problémov používať v období zberu.

Aplikácia: 5 – 7 l / ha (v závislosti od fenofázy a stavu rastlín), v množstve najmenej 600 l / ha, na povrch lístia.

Fungistatické zložky NovaFerm® DUAL významne znižujú alebo dokonca zabraňujú stratám spôsobeným plesňami a baktériami. Špeciálne asimiláty vybraných bakteriálnych kmeňov s organickými živinami a rastovými faktormi pomáhajú dosiahnuť vyššie výnosy a lepšiu kvalitu. Zvyšuje horúčavu, mráz, sucho a inú odolnosť rastlín proti stresu v prostredí, pomáha pri rehabilitácii. Prípravok „0 dní“ je možné bez problémov používať v období zberu.

Aplikácia: 10-20 l / ha (v závislosti od fenofázy a stavu rastlín), nastriekané na lístie s objemom najmenej 600 l / ha.