Paprika

Používanie NovaFerm® VIVA môže minimalizovať straty plodín spôsobené škodcami obývajúcimi pôdu. Vďaka svojim biologicky aktívnym zložkám tiež účinne posilňuje korene proti škodlivým organizmom. Jedna sezóna, jedna kúra stačí na prípravu záhonu sadeníc. Klíčené plantáže (monokultúra) si naopak vyžadujú osobitnú pozornosť. V takom prípade môže byť účinné ošetrenie vegetácie sekundárnou vegetáciou pomocou zavlažovacieho systému.

Aplikácia: 10-20 l / ha (v závislosti od fenofázy a stavu rastlín) aplikovaná na pôdu alebo aplikovaná pomocou závlahovej vody.

NovaFerm® MULTI vďaka svojim fungistatickým zložkám dramaticky redukuje infekcie koreňov a hniloby. Zlepšuje schopnosť pôdy dodávať živiny, pomáha koreňovému systému vstrebávať výživné látky, zvyšuje stabilitu, DRUHÚ TOLERANCIU a TRVALÚ UDRŽATEĽNOSŤ.

Jedna sezóna, jedna kúra stačí na prípravu záhonu sadeníc. Klíčené plantáže (monokultúra) si naopak vyžadujú osobitnú pozornosť. V tomto prípade môže byť sekundárne ošetrenie vegetácie prostredníctvom zavlažovacieho systému účinné aj na začiatku rastu plodiny, ale je efektívnejšie aplikovať a inkorporovať PREMIUM na strnisko pred kultiváciou strniska a pred výsadbou postupovať tak, ako je uvedené vyššie.

Aplikácia: 10–20 l / ha (v závislosti od fenofázy a stavu rastlín) aplikovaných do pôdy alebo zavlažovacej vody.

Používanie NovaFerm® ORION môže významne znížiť poškodenie pohonného systému a plodiny. Vďaka svojim zložkám na úpravu rastlín účinne chráni listy a organizmy poškodzujúce plodiny. Preventívna liečba je obzvlášť dôležitá (odporúča sa zachytenie lepidla!) V prípade silného tlaku (každých 7 – 10 dní) môže byť odôvodnené niekoľko opakovaní.

Aplikácia: 5 – 7 l / ha (podľa fenofázy a stavu rastlín), najmenej 600 l / ha, nastriekané na povrch lístia.

Použitím NovaFerm® SIRIUS je možné dosiahnuť výrazné zlepšenie stavu a do veľkej miery zabrániť plesňovým a bakteriálnym infekciám. Pomocou niektorých ošetrení NovaFerm® SIRIUS je možné oblasť uviesť do stavu, keď sa jej patogény prevažne vyhýbajú. Prípravok „0 dní“ je možné bez problémov používať v období zberu.

Aplikácia: 5 – 7 l / ha (podľa fenofázy a stavu rastlín), nastriekané na povrch lístia najmenej 600 l / ha.